0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Již žádné vybledlé obecní zpravodaje

17. 05. 2016
Již žádné vybledlé obecní zpravodaje

Řešíte, jak vytisknout obecní zpravodaj a nevíte, na koho se obrátit? Zklamala vás copy centra v podání kvality barev?

Klasický nešvar místních copy center, která tisknou obecní zpravodaje, bývá kvalita tisku. Často se stává, že v průběhu spolupráce začnou šetřit na toneru, což se projeví v kvalitě tisku. Černé písmo je šedé a na fotografiích sotva rozeznáme jejich obsah. Pokud chceme zachovat čitelnost zpravodaje, nezbývá, než copycentru vysvětlit, jak vypadá černá barva, případně vybrat jiného dodavatele tisku.

Tento proces se může opakovat několikrát, obce tak často stráví spoustu času změnami dodavatelů a hledáním "toho pravého". Někdy se dokonce rozhodnou pro radikální řešení a tisk svého zpravodaje si zajišťují sami. To ale přináší další nejen technické a administrativní starosti spojené s tiskem.

Jak to děláme my

Point4me žádné tonery nepoužíváme. Tiskneme na nejmodernějších strojích, díky čemuž zaručujeme plnou sytost barev.

Redaktor zpravodaje pohodlně zadá potřebné parametry zpravodaje, nahraje tisková data a v reálném čase vidí kalkulaci tiskových nákladů. Nevíte-li si rady, pomůže Vám náš osobní tiskař.

Do tří dnů kurýr přiveze vytištěnou zakázku.

Jako dárek máte možnost nechat si ZDARMA vytisknout 5 obecních kalendářů, kterými můžete propagovat obec. Také si můžete nechat zdarma zaslat náš vzorník papírů s ukázkou barevného tisku a 3D parciálního laku. U nás můžete tisknout i obecní pohlednice, letáky nebo plakáty

Praktický tip pro malé obce

Řada obcí sází zpravodaj ve Wordu, což není příliš efektivní. Zajímavější je použít zdarma dostupný LibreOffice s doplňkem TYPO JTB, který zajistí automatické typografické úpravy. Samozřejmostí je přímý export zpravodaje do formátu pdf, který je pro účely tisku vhodnější.

Řešíte podobné problémy?

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.