0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Možnosti platby

Existuje mnoho variant jak uhradit nákup u nás. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Platba dobírkou

Platba na dobírku je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Zboží zaplatíte přepravci při dodání přímo na vámi určené adrese. Při přebírání zboží od doručovatele, zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

Platební kartou (3-D Secure)

Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je použití platebních karet MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron.

Pro ověření držitele karty u jeho vydavatelské banky využíváme přímo během transakce bezpečnostní protokol 3-D Secure. Jedná se o online platební bránu GP webpay splňující nejnovější standardy kreditních asociací 3D secure. 

Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a POINT CZ s.r.o. jako obchodník k nim nemám přístup, ani je nikde neukládá.

Platba PayPal

PayPal je bezpečný a pohodlný způsob, jak zboží uhradit. Zboží jednoduše zaplatíte několika kliknutími. PayPal je internetový platební systém, který vám umožňuje posílat platby bezpečně a online pomocí kreditní karty nebo bankovního účtu. Klientské účty jsou identifikovány emailovými adresami.

Systém platby PayPal Vám poskytuje také jedinečnou garantovanou ochranu při nakupování.

 

Platba v hotovosti

Platba na fakturu

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.