0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Možnosti platby

Existuje mnoho variant jak uhradit nákup u nás. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Platba dobírkou

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Zboží zaplatíte přepravci při dodání, přímo na Vámi určené adrese. Při přebírání zboží od doručovatele, zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky.

Platební kartou (3-D Secure)

Pohodlným a bezpečným způsobem bezhotovostní platby je použití platebních karet MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron.

Pro ověření držitele karty u jeho vydavatelské banky přímo během transakce, využíváme bezpečnostní protokol 3-D Secure. Jedná se o on-line platební bránu GP webpay splňující nejnovější standardy kreditních asociací 3D secure. 

Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a POINT CZ s.r.o. jako obchodník k nim nemám přístup, ani je nikde neukládá.

Platba PayPal

Bezpečný a pohodlný způsob, jak zboží uhradit. Zboží jednoduše zaplatíte několika kliknutími. PayPal je internetový platební systém, umožňuje Vám posílat platby bezpečně, online, pomocí kreditní karty, nebo bankovního účtu. Klientské účty jsou identifikovány emailovými adresami.

Systém platby PayPal Vám poskytuje také jedinečnou garantovanou ochranu při nakupování.

 

Platba v hotovosti

Platba na fakturu

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.