Kalendáře stolní

Stolní kalendáře jsou oblíbeným doplňkem do kanceláře. Máme velkokapacitní knihařské centrum a prémiové stroje. Díky tomu u nás probíhá tisk stolních kalendářů velmi rychle, za nízké ceny a při zachování nejvyšší kvality.

  • Množstevní sleva
  • Tisk kalendářů od 1 kusu
  • Individuální ikony, druhy písma, barvy
Kalendáře stolní
Stolní kalendář týdenní velký
Akce

Týdenní velký

Velký týdenní kalendář o rozměrech 301×134 mm.

Kalkulovat
Stolní kalendář týdenní malý
Akce

Týdenní malý

Malý stolní kalendář s rozměry 171×139 mm.

Kalkulovat

Tisk stolních kalendářů pro jednotlivce i firmy

Rádi plánujete a chcete mít dokonalý přehled o tom, co se v následujících dnech chystá? Nechte si vyrobit stolní kalendář, který můžete mít umístěný přímo na pracovní ploše.

Stolní kalendář týdenní s 28 listy vám umožní psát si přehledně vlastní poznámky. Stolní kalendáře využijí jak jednotlivci, tak firmy. Fungují totiž také jako skvělé reklamní materiály, prostřednictvím kterých můžete klientům připomínat důležité termíny. Do stolního kalendáře můžete vybrat 52 fotografií a představit tak své produkty i zajímavé momenty z historie firmy.

Stolní kalendáře jsou ale skvělým doplňkem i v domácnostech. Pokud si kalendář tvoříte pro své osobní účely, můžete do něj doplnit data narozenin a dalších důležitých událostí. Fotografie s rodinou a přáteli navíc budete mít stále před sebou. 

Kalendář na stůl tiskneme oboustranně a nabízíme ho ve dvou formátech. A to velký stolní kalendář v rozměrech 301x134 mm a malý stolní kalendář s rozměry 171x139 mm. Oba  mají pevný kartonový stojánek a kvalitní kroužkovou vazbu – a to v černé, bílé nebo stříbrné variantě.

Tisk stolních kalendářů probíhá v našem knihařském centru v Jedovnicích u Blanska. Naše tiskárny ročně vyrobí přibližně devět milionů kusů kalendářů. Patříme tak k největším výrobcům v České republice. Díky moderním technologiím je navíc výroba stolního kalendáře opravdu rychlá, levná a kvalitní.

V online kalkulátoru Point4me si můžete snadno zadat i různé parametry – například počet stran, druh papíru, formát nebo knihařské zpracování. Během chvilky se také dozvíte předběžnou kalkulaci a termín expedice. Budete tak vědět, kdy bude výroba stolních kalendářů hotová. A ať už se rozhodnete objednat jeden kus, nebo celou paletu, vytvoříme vám skvělou cenovou nabídku. Jednoduše si také porovnáte cenové nabídky při objednání jiného počtu kusů.

Máte speciální požadavky? Ozvěte se nám. Rádi vám vyrobíme stolní kalendáře na míru.