Rozdělená
expedice

NOVÁ FUNKCE E-SHOPU

Chci nakoupit
 

Nová funkce v e-shopu – rozdělená expedice – vám přináší nové možnosti rozesílání např. letáků a brožur na různé adresy po celé ČR, a to vše v rámci jedné objednávky. Dříve jste museli pro každou adresu objednat stejné produkty samostatně. Tím pádem byla cena za tyto tiskoviny vyšší a mohlo také dojít k rozdílné kvalitě tisku a zpracování. Nyní tisk produktu proběhne najednou ve stejné kvalitě a vy můžete část nákladu poslat přímo vašemu zákazníkovi a část na vaši centrálu jako vzorky. S naši rozdělenou expedicí je to zcela jednoduché. Objednáte si tisk produktů v celém nákladu, při volbě dopravy a platby rozdělíte objednávku do X zásilek a do každé přidáte požadovaný náklad. Pro lepší přehled si zásilky i produkty můžete pojmenovat. A to je vše. Nyní už stačí u každé zásilky vybrat způsob dopravy a vyplnit doručovací adresu, zvolit způsob platby a potvrdit objednávku. Podrobný návod naleznete níže.

 

PŘEJMENOVÁNÍ PRODUKTŮ V KOŠÍKU

Kliknutím na ikonu tužky si můžete objednané položky pojmenovat. Získáte tak přehled o obsahu zásilky, který využijete nejen při rozdělení dopravy, ale také například při pozdějším dotisku objednávky.

Vytvoření a pojmenování zásilek

Objednané tiskoviny můžete jednoduše odeslat na více adres – stačí kliknout na tlačítko „ROZDĚLIT“. Napíšete počet kusů pro danou zásilku a kliknete na „ROZDĚLIT“. Přes odkaz „Přidat další řádek dělení“ můžete tiskovinu rozdělit do dalších zásilek. V přehledu dopravy uvidíte jednotlivé zásilky, které si kliknutím na ikonu tužky můžete pojmenovat.

PŘIDÁNÍ TISKOVINY DO ZÁSILKY

Máte již nachystanou rozdělenou dopravu, ale potřebujete ještě přidat do zásilky další tiskovinu? Stačí, když u dané tiskoviny kliknete na tlačítko „ROZDĚLIT“. Napíšete počet kusů, přiřadíte ho do již existující zásilky a potvrdíte tlačítkem „ROZDĚLIT“.

ZMĚNA MNOŽSTVÍ V ZÁSILCE

Máte již nachystanou rozdělenou dopravu, ale potřebujete změnit množství v jednotlivých zásilkách? Zvolíte si zásilku a tiskovinu, u které chcete množství zmenšit a kliknete na tlačítko „ROZDĚLIT. Napíšete počet kusů, které chcete přidat do zásilky, vyberete existující zásilku nebo vytvoříte novou přes odkaz „Přidat další řádek dělení“ a potvrdíte tlačítkem „ROZDĚLIT“.

VYTVOŘIT NOVOU ZÁSILKU MŮŽETE I PŘETAŽENÍM

Kliknete na pole s tiskovinou, kterou chcete odeslat na jinou adresu a přetáhnete ho do šedého pole s textem „Přetáhněte položku pro přidání další zásilky“. Vytvoří se vám další zásilka, kterou můžete přejmenovat a upravovat stejně jako při vytvoření zásilky přes tlačítko „ROZDĚLIT“.

ODSTRANĚNÍ TISKOVINY ZE ZÁSILKY, NEBO SPOJENÍ (KONSOLIDACE) ZÁSILEK

Potřebujete odstranit tiskovinu ze zásilky nebo sloučit rozdělenou dopravu do jedné? Stačí, když kliknete na pole s tiskovinou, kterou chcete ze zásilky odstranit a přetáhnete ho do zvýrazněného pole s textem „Přetáhněte položku pro přidání další zásilky“ u zásilky, kterou chcete zachovat. Množství se vám automaticky upraví tak, aby v součtu souhlasilo s objednaným nákladem.

Výběr dopravy

U každé zásilky kliknete na tlačítko „ZVOLIT METODU DOPRAVY“ a vyberete si typ dopravy, který vám dle hmotnosti zásilky systém nabídne.

VOLBA TERMÍNŮ EXPEDICE

U každé ze zásilek si můžete zvolit termín expedice. Kliknutím na ikonu tužky u data expedice si vyberete termín předání zásilky dopravci, popř. osobního odběru. Drobné zásilky jsou zpravidla doručovány následující pracovní den, zásilky na paletě do 2 pracovních dnů. Nejdřívější datum odeslání se bude vždy řídit podle nejdéle vyráběné tiskoviny ze zásilky. (Příklad: v zásilce jsou vizitky s možným termínem expedice 3. 9. 2020 a katalog s termínem expedice 10. 9. 2020. Zásilku proto bude možné odeslat nejdříve 10. 9. 2020).