Kalendáře na stěnu

Patří k nejoblíbenějším produktům s kroužkovou vazbou. Díky vlastnímu knihařskému centru vyrábíme kalendáře za velmi výhodnou cenu. Garantujeme tisk kalendářů ve vysoké kvalitě.

  • Tisk už od 1 kusu
  • Výhodná cena
  • Balení do krabic
Kalendáře na stěnu
Kalendář A3+ nastojato
Akce

A3+ nastojato

Nástěnný kalendář na výšku o rozměrech 310×440 mm.

Kalkulovat
Kalendář A3+ naležato
Akce

A3+ naležato

Jeden z nejoblíbenějších kalendářů s rozměry 440×310 mm.

Kalkulovat
Kalendář A4+ nastojato
Akce

A4+ nastojato

Menší kalendář na výšku s rozměry 215×310 mm.

Kalkulovat
Kalendář A4+ naležato
Akce

A4+ naležato

Nástěnný kalendář na šířku má rozměry 310×215 mm.

Kalkulovat

Tisk kalendářů v Point4me

Nástěnné kalendáře mají řadu výhod. Nejenže jsou krásným dárkem, ale slouží také jako reprezentativní reklamní předměty nebo působivá dekorace. V Point4me nabízíme různé formáty kalendářů – od A4 až po A3.

Vybrat si můžete tisk kalendářů na stěnu naležato nebo nastojato. Kalendář na stěnu na výšku A3 má rozměr 310×440 mm, na šířku potom 440×310 mm. V případě, že chcete vyrobit menší kalendář, sáhněte po formátu kalendáře na výšku A4. Takový kalendář má rozměry 215×310 mm, na šířku má potom 310×215 mm. Můžete si nechat vyrobit také kalendář na míru – podle vlastních požadavků.

Tisk kalendáře zhotovíme v té nejlepší kvalitě. Díky tomu vyniknou velkoformátové fotografie. Kalendář tak může fungovat i jako produktový katalog. Nabízíme také povrchové zušlechtění kalendářů.

Nástěnné kalendáře mají 12 listů, jeden titulní list a krycí list, který chrání titulní stranu. Pro lepší orientaci přidáváme také přehledový list, kde si můžete prohlédnout všechny fotografie ve zmenšeném formátu. Kalendář má pevná kartonová záda a kvalitní kroužkovou vazbou.

Výroba kalendářů nás baví. Naše tiskárna vyrobí ročně přibližně devět milionů kusů, a proto se řadí mezi největší výrobce kalendářů v České republice. Tisk kalendářů probíhá rychle, levně a kvalitně. Máme velkokapacitní knihařské centrum a využíváme špičkové technologie. Zákazníkům proto můžeme nabídnout nejen vysokou kvalitu, ale také optimalizaci a nízkou cenu.

Velkou předností tiskárny Point4me je to, že si v našem online editoru vše snadno nastavíte – od formátu a počtu stran přes papír až po knihařské zpracování. Pak už jen stačí objednávku odeslat a výroba nástěnných kalendářů může začít!