Služby

Zajišťujeme expresní online tisk nejčastějších typů tiskovin. Realizujeme také individuální výrobu s nadstandardními požadavky. Poskytujeme odborné poradenství s předtiskovou úpravou, nahráváním dat, výběrem formátů i materiálů. V rámci asistované objednávky vám pomůžeme vyplnit celou objednávku.

Tisk na míru

Tisk na míru

Připravíme vám individuální nabídku podle vašich požadavků. Kontaktujte nás přes poptávkový formulář nebo zákaznickou podporu a my vše zařídíme. Poradíme s technologickým postupem, materiálem i formátem a nachystáme kalkulaci.

Mám zájem

Dropshipping

Pokud potřebujete skrýt informace o místě výroby, dropshipping to vyřeší za vás. Jedná se o zasílání produktu v neoznačeném balení nebo s vaší identitou přímo do rukou klienta. Službu často využívají reklamní a grafické agentury, tiskárny nebo nakladatelství. Zvolíte si ji snadno v košíku v sekci doprava. Tam vyberete dopravu DPD. A pak už jen zadáte doručovací adresu vašeho klienta.

Přesně to hledám
Dropshipping
Overnight

Overnight

Expresní tisk vybraných produktů v určitém množství. To je služba overnight. Vaši zakázku dokážeme doručit i do 24 hodin. Dodáte-li tisková data v pracovní den do 10 hodin, tiskneme ještě tentýž den a předáváme spediční firmě. Nabízíme také možnost osobního vyzvednutí přímo v našem výrobním závodě Medlov u Brna.

V rámci overnight vám můžeme vytisknout tyto produkty:

Potřebuji expresní tisk

Povrchové úpravy

U vybraných produktů zajišťujeme povrchovou úpravu. Nejčastěji jde o matné či lesklé lamino nebo 2D lak. Varianty s povrchovým zušlechtěním nabízíme u těchto produktů:

Umíme zajistit i další druhy povrchových úprav jako jsou tisk UV barvami, lakování, tisk na zlaté nebo stříbrné lamino, termoražbu, zlacení. Pošlete nám dotaz a my vám připravíme individuální nabídku.

Mám zájem
Povrchové úpravy