0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Proč tisknout u nás?

U zakázek, které si sami zadáte pomocí tiskové samoobsluhy Poit4me.com, platíte pouze za tisk. Do cen nejsou kalkulovány žádné položky za obchodní administrativu, kterou si zde provádí každý sám. Na vaše přání vám rádi poskytneme individuální zpracování zakázky, kde ale musíte počítat s mírným navýšením ceny spojené s prací našich pracovníků obchodní podpory. Naši kolegové jsou vám samozřejmě plně k dispozici, aby vám pomohli při zadávání všech vašich zakázek. 

Dodávka do 48 hod. na jakoukoliv adresu v ČR

U většiny tiskovin vám garantujeme, že je vyrobíme a dodáme na jakoukoliv adresu v ČR již do 48 hodin! To prakticky znamená, že Vaši zakázku během 24 hodin vytiskneme a následující den doručíme na požadovanou adresu. Chceme však upozornit, že tuto službu nemůžeme zaručit u všech produktů. U produktů s náročnějším zpracováním nebo u více nákladového tisku bude termín dodání delší.

 

 

Kompletní online proces kalkulace, zadání objednávky, požadovaných doplňků a on-line kontroly tiskových dat

V systému point4me máte vše neustále pod kontrolou. Pohodlně si můžete dle online kalkulované ceny optimalizovat specifikaci svojí tiskoviny včetně velikosti nákladu. Následně máte na výběr z různých doplňků a způsobů doprav a plateb. Po nahrání tiskových dat vám online provedeme profesionální automatizovanou kontrolu těchto dat.

Po ukončení objednávkového procesu Vás průběžně informujeme o průběhu zpracování ve výrobě. V momentě odeslání Vaší objednávky z našeho výrobního závodu vám zašleme oznámení o odeslání včetně linku do našeho trackovacího systému zásilek. Díky tomu si pak můžete online sledovat, kde se Vaše zásilka právě nachází.

 

Tiskoviny na dobírku bez příplatku

Pro ty z vás, kteří preferujete platbu při převzetí, máme u nás možnost volby platby na dobírku. Snažíme se vám vycházet vstříc, a proto pouze u Point4me vám za tento způsob platby nikdo nenaúčtuje žádné další příplatky. U nás není dobírka trestána. :-)

 

 

Certifikovaná kvalita

Naším cílem je pro vás vyrábět produkty v té nejvyšší kvalitě, v co nejkratších termínech a přitom být šetrní k životnímu prostředí. Proto máme zavedený a certifikovaný systém řízení jakosti ČSN EN ISO 9001:2009. Naše nejmodernější tiskové stroje jsou pravidelně kalibrovány a certifikovány oprávněnou společností podle normy ISO 12647-2.

 

 

Tisk již od 1 kusu

U vybraných produktů můžete tisknout již od jednoho kusu. Máte tedy možnost si nejdříve prověřit kvalitu výsledné tiskoviny na jednom kusu.

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.