0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Blog

DÁREK ke každé objednávce do konce května

Vždy nás potěší, když jste vy, naši zákazníci, spokojení a pravidelně se k nám vracíte. A protože vám za to chceme poděkovat, máme tu pro vás malé překvapení – dárek!

Vizitky Point4me – nejlepší vizitky na trhu

Profesionální a kvalitní práce se skrývá v detailech a chyby často odhalíme až při bedlivém srovnání. Co se stalo, když jsme vedle sebe položili dvě vizitky, z toho jedna z nich byla vytisknuta v copy centru a ta druhá v Point4me?

Nový Point4me Profi přichází na scénu

Po devíti měsících práce a vývoje spouštíme nový a lepší tiskový portál Point4me Profi. V novém e-shopu najdete spoustu nových uživatelských vymožeností, které využívají nejnovější technologie. Zadávání objednávek tak bude mnohem rychlejší a pohodlnější.

Neplaťte v červnu za dopravu!

Na měsíc červen jsme pro Vás připravili příjemné překvapení. Nemusíte platit za dopravu! Nezáleží na tom, jestli u nás tisknete pravidelně nebo zvažujete svou první zakázku. Dopravu zdarma můžete využít u online objednávek, pokud si na ně sami netroufáte, využijte našeho školeného personálu na support@point4me.com a nechte si připravit individuální kalkulaci.

Již žádné vybledlé obecní zpravodaje

Řešíte, jak vytisknout obecní zpravodaj a nevíte, na koho se obrátit? Zklamala vás copy centra v podání kvality barev?

Jak se dá zajímavě využít 3D lak

Před časem jsme si vysvětlovali základní princip tisku s 3D plastickým efektem. Dnes bychom Vám rádi ukázali několik zajímavých příkladů použití.

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.