PF přání

Novoročenky jsou oblíbenou sezónní tiskovinou. Výrobu PF přání zajišťujeme ve variantě Exclusive, Premium a Economy. Pro tisk novoročenek vám také na požádání připravíme individuální nabídku.

  • Exkluzivní materiály
  • Tisk od 50 kusů
  • Garance nejnižší ceny
PF přání
PF, Novoročenky exclusive
Akce

Exclusive

Tisk novoročenek v nejvyšší produktové kvalitě ve formátech od A5 po DL na výšku i na šířku.

Kalkulovat
PF, Novoročenky premium
Akce

Premium

Výroba PF přání ve formátech od A5 po DL na šířku i výšku s možností povrchového zušlechtění.

Kalkulovat
PF, Novoročenky economy
Akce

Economy

Novoročenky v různých formátech tištěné na papír o gramáži 300 nebo 350 g/m2 křída lesk či mat.

Kalkulovat

Tisk přání – nejlepší kvalita za skvělé ceny

Čeká vás výroba novoročenek? V Point4me vám je rádi vyrobíme.

Tisk novoročenek nabízíme hned ve třech variantách.

  • Novoročenka EXCLUSIVE: Chcete vyrobit přání v nejvyšší produktové kvalitě? Pak je tato varianta přímo pro vás. Tyto neskládané tiskoviny vyrábíme z luxusních a perleťových materiálů. Budete tak mít jistotu, že novoročenky zaujmou zákazníky a klienty už na první pohled.
  • Novoročenka PREMIUM: Výroba přání je možná i s povrchovým zušlechtěním – s lesklým a matným laminem. Díky této úpravě skvěle vyniknou barvy a papír získá větší odolnost.
  • Novoročenka ECONOMY: Kombinace kvalitního tisku a dostupné ceny. Novoročenku tiskneme bez povrchového zušlechtění na lesklý nebo matný papír s gramáží 300 nebo 350 g/m2. Platí, že čím větší má papír gramáž, tím je tvrdší a odolnější.

PF přání jsou nedílnou součástí vánočního období. Díky nim můžete svým klientům a zákazníkům popřát krásné vánoční svátky, ale také mnoho štěstí do nového roku. Novoročenky fungují také jako skvělý propagační materiál. Výrobu přání zajišťujeme v různých formátech – od A5 po DL, a to jak na výšku, tak na šířku.

Kromě jednostranného tisku vám přání vytiskneme i oboustranně. Pokud máte speciální požadavky k výrobě přání, využijte tisk na míru.