Tisk brožur

Brožury patří mezi nejčastěji objednávaný typ tiskovin. Tisk brožur a jejich výrobu zajišťujeme s různými typy vazeb. Díky vlastním linkám zaručujeme nízkou cenu.

  • Tisk brožury od 1 kusu
  • Kvalitní výroba a rychlé dodání
  • Nejvýhodnější ceny na trhu
Brožury
Sešívané brožury s obálkou
Akce

Sešívané s obálkou

Sešitová vazba V1 spojená sponkami ve hřbetu. Formáty A6, A5 a A4.

Kalkulovat
Sešívané brožury bez obálky
Akce

Sešívané bez obálky

Sešitová vazba V1 s měkkou obálkou s 8 až 72 stranami ve formátech A6, A5 a A4.

Kalkulovat
Brožura lepená V2
Akce

Lepené V2

Vícestránkové brožury knižního typu, vazba V2 lepená ve hřbetu.

Kalkulovat
Samostatné listy
Akce

Samostatné listy

Volně skládané listy bez vazby v rozměrech od 70×70 mm po 310×450 mm.

Kalkulovat

Potřebujete katalog, ceník nebo časopis?

V Point4me nabízíme tisk brožur už od jednoho kusu. Kvalita je u nás na prvním místě, a proto vám vytiskneme brožurky přesně podle vašich požadavků.

Zákazníkům poskytujeme tisk brožury za výhodné ceny. Víme, že tvorba brožury vyžaduje spoustu práce. Rádi vám tedy poradíme. V nabídce máme sešívané brožury s obálkou a sešívané brožury bez obálky, brožury s vazbou V2 lepenou ve hřbetu, ale také volně skládané listy bez vazby.

Sešívané brožury s obálkou jsou mezi našimi zákazníky opravdu oblíbené. Využijete je například pro tisk firemních katalogů nebo časopisů. Mají sešitovou vazbu V1 spojenou sponkami ve hřbetu. Tento typ brožury vyrábíme ve formátech A6, A5 a A4. Obálka má větší gramáž než přední listy, a to zpravidla 150 až 300 g/m2.

Sešívané brožury bez obálky se skvěle hodí například pro časopisy, zpravodaje, ročenky, návody, katalogy nebo ceníky. Všechny listy mají stejnou gramáž, obálka je tedy měkká. Tento typ brožury je ideální volbou, pokud potřebujete snížit náklady. Vybrat si můžete formát A6, A5 nebo A4. Brožura může mít 8 až 72 stran.

Potřebujete dodat brožury opravdu rychle? V Point4me vám vytiskneme sešívanou brožuru bez obálky expresně – do druhého dne od objednání.

Brožurky si můžete nechat vyrobit také v knižní vazbě V2. Tu zvolte, pokud se chystáte na výrobu knih, učebnic nebo katalogů. Vnitřní listy lepíme do obálky tavným PUR lepidlem, vazba je proto opravdu kvalitní. Vícestránkové brožury, které mají zpravidla 48 až 240 stran, vyrábíme ve formátech 215x275 mm, A4, A5 nebo A6. Bez problému zhotovíme také povrchové zušlechtění obálky – ve variantě mat nebo lesk.

Brožury bez vazby vyrábíme také do druhého dne od objednání. Pokud tedy potřebujete samostatné listy poskládané za sebou, sáhněte po této variantě. Hodí se například pro letáky nebo jednoduché ceníky. Vybrat si můžete tisk v matné i lesklé variantě s gramáží od 150 do 300 g/m2. Tyto brožurky standardně nabízíme ve formátech 310×450 mm, A4, A5, A6, A7 nebo DL.

Máte speciální požadavky? Ozvěte se nám. Rádi vám vyrobíme brožuru přesně podle vašich představ.