Jak vytvořit brožuru

Potřebujete vytvořit brožuru? Nabízíme tisk a vazby, kterými nadchnete vaše zákazníky. Jednoduše a online. Tvorba brožury nikdy nebyla snazší. Rádi vás provedeme tiskem brožur.

Brožury se ve firemní komunikaci používají pro nejrůznější účely. Od časopisů, zpravodajů, přes jídelní lístky, až po manuály, návody, knihy, katalogy nebo ročenky. Liší se především typem vazby a kvalitou obálky. Tvorba brožury online je díky našemu systému Point4me jednoduchá. Rádi vás do ní zasvětíme.

Správný druh vazby

Pokud už máte výrobu nějaké firemní brožury za sebou, pravděpodobně to znáte. V1 jsou vazby sešívané sponkou. Tisk brožury s touto vazbou se hodí především pro méně rozsáhlé tiskoviny s menším počtem stran. Jejich výroba je jednodušší, rychlejší a levnější. Tisk brožur s vazbou V2 je lepený PUR lepidlem ve hřbetu a je vhodný pro brožury s vyšším počtem stran, jako jsou například produktové katalogy. Podobá se v podstatě knižní vazbě.

Zvolte stylovou obálku

Dalším důležitým krokem je výběr obálky. Pokud vám pro tisk brožurky stačí měkká obálka ve stejné gramáži jako je zbytek brožury, máte vystaráno. Pokud hledáte něco velkolepějšího, můžete si vybrat z nejrůznějších gramáží obálky v matu či lesku, včetně povrchového zušlechtění. Děláme vše pro to, aby byla pro vás tvorba brožury co nejjednodušší a dodaný výsledek vypadal přesně podle vašich představ.

Připravte si vaše tisková data

Pro perfektní výsledek a krásné firemní brožurky věnujte, prosím, pozornost naší tiskové poradně. Dozvíte se, jak správně nachystat data pro tisk a jaké formáty umí náš systém zpracovat. Pokud budete potřebovat poradit, naši tiskařští specialisté jsou vám k dispozici. Rádi vám pomůžeme.

Tvorba brožury online: Jednoduše, rychle

Brožura vždy patřila mezi nejdůležitější firemní materiály. Ať už jde o vnitrofiremní dokumenty nebo propagační produktové materiály, online tisk brožury nikdy nebyl jednodušší a levnější. Díky našemu online systému Point4me si dokážete nakonfigurovat brožury přesně podle vašich představ. Formáty a počty kusů si jednoduše sami zvolíte, stejně jako gramáž obálky nebo vnitřních stran brožury. Systém vás provede objednávkovým procesem pěkně krok za krokem.

Tisk je možný už od jednoho kusu, ale ani větší náklady pro nás nepředstavují žádnou komplikaci. Díky tomu, že disponujeme vlastními výrobními linkami, dokážeme vám výsledný produkt dodat opravdu rychle a za bezkonkurenční cenu. Potřebujete vyrobit brožuru takřka přes noc? Ani to pro nás není problém. Tisk a doručení do 24 hodin nabízíme u sešívaných brožur a některých dalších materiálů. Podívejte se na nabídku brožur.

Sdílejte článek dál

Další články

Co byste měli vědět o vazbě V2?

Co byste měli vědět o vazbě V2?

Lepená vazba V2 je jako stvořená pro různé typy publikací. Od katalogů až po učebnice a knihy. Poradíme vám, na co si dát při jejím výběru pozor, jak rozsáhlou...
Otevřít článek Co byste měli vědět o vazbě V2?