Vizitky

Vizitky patří mezi tiskoviny, které zanechají nesmazatelný dojem. Zajišťujeme tisk vizitek v provedení Premium, Exclusive a s parciálním 2D lakem. Vizitky vyrábíme v nejvyšší kvalitě.

  • Výroba vizitek do 24 hodin
  • Zakulacení rohů zdarma
  • Povrchové zušlechtění
Vizitky
Vizitky PREMIUM
Akce

Premium

Cenově dostupné vizitky v oblíbených formátech 85×55 mm a 90×50 mm.

Kalkulovat
Vizitky EXCLUSIVE
Akce

Exclusive

Luxusní vizitky ve dvou standardních formátech, speciální grafické papíry.

Kalkulovat
Vizitky parciální 2D lak
Akce

Parciální 2D lak

Vizitky se zvýrazněnými detaily, formát 85×55 mm nebo 90×50 mm.

Kalkulovat

Nechte si vyrobit vizitky online

Potřebujete tisk vizitek do 24 hodin? V Point4me vám je vyrobíme. Vizitky si můžete nechat zhotovit na matném nebo lesklém papíře. Na matném papíře nemusíte řešit otisky prstů nebo odlesky. Lesklý papír vás zase upoutá výraznými a živými barvami. Jednotlivé materiály se od sebe liší také strukturou. Vybrat si můžete i různé povrchové úpravy

Pokud chcete mít exkluzivní vizitky, které zákazníky na první pohled zaujmou, můžete využít parciální 2D lak. U tohoto způsobu výroby vizitek kombinujeme injektovou technologii s digitálním tiskem. Část vizitky, která je potištěna parciálním 2D lakem, je lesklá. Díky tomu vyniknou vybrané detaily, jako je například logo firmy. Tato speciální úprava nejlépe vynikne na tmavé ploše.

V nabídce máme například luxusní papír, který můžete zvolit při tisku vizitek Premium nebo Exclusive. Na výběr máte také perleťový papír v bílé nebo šedé variantě.

Víme, že pokud objednáváte vizitky online, může být těžší vybrat správný materiál. Rádi vám proto zašleme vzorník papírů, ze kterého si snadno vyberete.

Firemní vizitka by měla být originální, a proto ji můžete ozvláštnit například zaoblenými rohy nebo částečnými výseky.

Vaše vizitka může mít různé rozměry. Našim zákazníkům nejčastěji doporučujeme klasický rozměr 85x55 mm nebo 90x50 mm. Firemní vizitky tak snadno vložíte do kapsičky diáře, peněženky nebo vizitkovníku. Pokud však máte zájem o jinou velikost nebo speciální úpravy, využijte vytvoření vizitky na míru.

Na výrobě vizitek byste si měli dát záležet. Můžete s nimi totiž udělat velmi dobrý první dojem na své potenciální zákazníky, ale také obchodní partnery. Pokud potřebujete poradit, obraťte se na nás. S výrobou kvalitních vizitek vám rádi pomůžeme.