Jak vytvořit správnou firemní vizitku?

Vizitky jsou nedílnou součástí každé firemní kultury. Pomáhají prezentovat business a často hrají hlavní roli při prvním kontaktu s klientem nebo obchodním partnerem. K jejich výrobě byste proto měli přistupovat pečlivě. Zajímá vás, na co se zaměřit? A jak má vypadat vizitka? Nejen to se dozvíte v našem článku.

Jak vybrat kvalitní materiál?

Materiál tiskoviny hraje hlavní roli, a to nejen u firemních vizitek. Na trhu dnes existuje mnoho druhů papírů, které se od sebe liší jak povrchovou úpravou, tak gramáží. Záleží na vás, který z nich nakonec zvolíte. 

Vybrat si můžete například lesklý nebo matný papír, ale je možné využít také další úpravy. Oblíbený je například perleťový efekt v bílé nebo šedé variantě. Důležitá je také struktura papíru, která může připomínat plátno nebo recyklovaný papír. 

Naše nabídka je opravdu široká. Pokud si nejste výběrem správného materiálu jistí, rádi vám zašleme vzorník papírů, kde najdete jak standardní papíry, tak exkluzivní materiály a speciální fólie. 

Který rozměr je nejlepší?

Kromě materiálu je velice důležitá také velikost vizitky. Nejčastějším formátem, který našim klientům doporučujeme, je 90x50 mm a 85x55 mm. Takové vizitky totiž bez problému umístíte jak do peněženky, tak například do kapsičky vašeho diáře. Rádi vám však vyrobíme vizitky na míru v jakémkoliv rozměru.

V poslední době jsou u moderních vizitek oblíbené také částečné výseky nebo zaoblené rohy. Tyto úpravy ovšem zaberou více času, a proto jejich výroba trvá o něco déle. Vizitky ve standardních rozměrech vytiskneme do 24 hodin. 

Na detailech záleží

Potřebujete vyrobit vizitky do druhého dne, ale i přesto byste chtěli, aby byly něčím speciální a vaše zákazníky nebo obchodní partnery na první pohled zaujaly? Místo nestandardních rozměrů nebo částečných výseků můžete využít parciální 2D lak, který perfektně zvýrazní potřebné detaily. U tohoto způsobu výroby totiž digitální tisk kombinujeme s jedinečnou injektovou technologií. Díky tomu vynikne především krásná grafika a vybrané detaily, jako je například logo firmy. 

Kromě parciálního 2D laku si můžete vybrat tisk vizitek v provedení Premium nebo Exclusive, kde nabízíme možnost výběru luxusního grafického papíru.  

V Point4me dbáme na kvalitu tisku 

Víme, že správný výběr materiálu, povrchové úpravy a rozměr vizitky může rozhodnout o tom, jaký dojem na své klienty nebo obchodní partnery uděláte. Při výrobě proto klademe velký důraz na kvalitu tisku a ke každé objednávce přistupujeme velmi pečlivě. Vaše vizitky vytiskneme díky špičkovým technologiím v té nejlepší kvalitě a za výhodnou cenu, a to jak s jednostranným, tak oboustranným potiskem. K objednávce navíc dostanete krabičku na vizitky s potiskem Point4me zdarma.

Pokud potřebujete poradit s výběrem papíru, rozměry vizitek nebo povrchovými úpravami, kontaktujte naši zákaznickou podporu. Rádi vám pomůžeme a vyrobíme vizitky přesně podle vašich představ, a to i na míru.

Sdílejte článek dál

Další články

Co byste měli vědět o vazbě V2?

Co byste měli vědět o vazbě V2?

Lepená vazba V2 je jako stvořená pro různé typy publikací. Od katalogů až po učebnice a knihy. Poradíme vám, na co si dát při jejím výběru pozor, jak rozsáhlou...
Otevřít článek Co byste měli vědět o vazbě V2?