0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Doprava

Osobní odběr - Uloženka.cz   (cena od 79,- Kč)

Následující pracovní den po odeslání (expedici) zásilek z výrobního závodu společnosti POINT CZ s.r.o. je zásilka doručena na vybranou pobočku Uloženka.cz. Osobní odběr na území ČR je možno objednat v Praze - 2 pobočky, Brně - 2 pobočky, Olomouci, Ostravě, Hradci Králové, Plzni, Českých Budějovicích a v Ústí nad Labem. V den osobního odběru je zákazník informován SMS zprávou a emailem o tom, že zásilka je připravena k převzetí.

GEIS Standard    (cena od 103,- Kč)

Na celém území ČR je garantováno doručení následující pracovní den po odeslání (expedici) zásilky do 50 kg z výrobního závodu společnosti POINT CZ s.r.o. V momentě převzetí objednávky přepravcem je zasláno oznámení o odeslání zásilky na email zákazníka. Během doručování probíhá nepřetržité sledování přepravy. V den doručení je zákazník telefonicky kontaktováni dopravcem s informací o době doručení. V případě nezastižení zákazníka na zadané adrese následuje ještě druhé doručení.

GEIS Paletová doprava    (cena od 384,- Kč)

Paletová přeprava zásilek od 50 kg do 2500 kg. Doručení zákazníkovi probíhá následující den po odeslání (expedici). V případě nezastižení zákazníka na zadané adrese zanechá přepravce o této skutečnosti písemnou zprávu. Zákazník kontaktuje přepravce a dojedná si nový termín doručení.

PPL   (cena od 119,- Kč)

PPL doručuje po celém území ČR následující pracovní den po odeslání (expedici) zásilky do 50 kg z výrobního závodu společnosti POINT CZ s.r.o. V momentě převzetí zásilky přepravcem obdrží zákazník na email oznámení o odeslání včetně seznamu všech objednávek v zásilce i s jejich sledovacími čísly. Probíhá nepřetržité sledování přepravy. V případě nezastižení zákazníka na zadané adrese následuje ještě druhé doručení.

Osobní odběr - Medlov u Brna/Jedovnice    (zdarma)

Objednávky lze vyzvedávat přímo ve výrobním závodě tiskárny POINT CZ, s.r.o. v Medlově u Brna č. 120 (případně Jedovnice, Havlíčkovo nám. 141 - pro kalendáře). Součástí objednávkového procesu je i volba typu dopravy "Osobní odběr". Systém nabízí nejbližší možný datum a hodinu expedice. Předběžně lze počítat, že od tohoto data a hodiny si zákazník může objednávku vyzvednout. V momentě přichystání objednávky k vyzvednutí je zasílán oznamovací email "Výzva k vyzvednutí objednávky č xxx". Po obdržení tohoto emailu je jisté, že objednávka je již hotová a připravena k vyzvednutí.

 

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.