0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

O nás

Tiskový portál  Point4me.com provozuje  společnost POINT CZ, s.r.o. , která působí na trhu tisku již od  roku 1993. Z malé začínající tiskárničky se postup času stala jedna z nejvěších a nejmodernějších tiskáren nejen v ČR. Díky našemu primárnímu zaměření na globální korporátní zákazníky , se už asi každý z vás setkal s nějakým našim produktem ,  pravděpodobně ve spojení s elektronikou od předních švětových značek .  Více než 50% naší produkce se exportuje do mnoha evrovpských zemí . Značka PointCZ se stala synonymem pro tiskovou kvalitu.

Centrála společnosti sídlí v Brně na ulici Milady Horákové , odkud řídí tiskárnu v Medlově i  závod na výrobu kalendařů v Jedovnicích. 

 Naše tiskárna se  může pyšnit 7 velkými offsetovými tiskovými stroji, dvěma průmyslovými  digitálními offsetovými stroji HP Indigo , digitální 3D lakovačkou  MGI JETvarnish , digitálním plotrem a mnoha dalšími sofistikovanými dokončovacími stroji v dokončovacích provozech. O vaše zakázky se zde stará  přes 150  zaměstnanců. 

Již od počátku směřujeme vše ke spokojenosti našich zákazníků – nasloucháme jim, mnoho požadavků řešíme individuálně a stále se snažíme rozšiřovat nabídku produktů. V našem širokém produktovém portfoliu si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Ať už potřebujete vizitky, vstupenky, bloky nebo pohlednice, všechno u nás naleznete přehledně na jednom místě.

Pomocí nejmodernějších informačních technologií je u nás postup objednávky naprosto intuitivní a jednoduchý – vše od poptávky, přeš kalkulace a objednávky až po samotné zaslání podkladů probíhá elektronicky a máte tedy celý proces pod kontrolou.

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.