0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

O nás

Tiskový portál  Point4me.com provozuje společnost POINT CZ, s.r.o., která působí na trhu tisku již od roku 1993. Z malé začínající tiskárničky se postupem času stala jedna z největších a nejmodernějších tiskáren nejen v České republice. Díky našemu primárnímu zaměření na globální korporátní zákazníky se už asi každý z vás setkal s některým z našich produktů, a to pravděpodobně ve spojení s elektronikou od předních světových značek. Více než 50 % naší produkce se exportuje do mnoha evropských zemí. Značka POINT CZ se stala synonymem pro vysokou tiskovou kvalitu.

Centrála společnosti sídlí v Brně na ulici Milady Horákové, odkud je řízena tiskárna v Medlově i závod na výrobu kalendářů v Jedovnicích. 

Naše tiskárna se  může pyšnit 7 velkými ofsetovými tiskovými stroji, dvěma průmyslovými digitálními ofsetovými stroji HP Indigo, digitální 3D lakovačkou  MGI JETvarnish, digitálním plotrem a mnoha dalšími sofistikovanými dokončovacími stroji v našich provozech. O vaše zakázky se zde stará přes 150 zaměstnanců. 

Již od počátku směřujeme vše ke spokojenosti našich zákazníků – nasloucháme jim, mnoho požadavků řešíme individuálně a stále se snažíme rozšiřovat nabídku produktů. V našem širokém produktovém portfoliu si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Ať už potřebujete vizitky, vstupenky, bloky nebo pohlednice, všechno u nás naleznete přehledně na jednom místě.

Pomocí nejmodernějších informačních technologií je u nás postup objednávky naprosto intuitivní a jednoduchý – vše od poptávky přes kalkulace a objednávky až po samotné zaslání podkladů probíhá elektronicky a vy tak máte celý proces pod kontrolou.

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.