Tisk plakátů

Nejoblíbenější tiskovina většího formátu. Tisk plakátů zajišťujeme v provedení Economy, Premium a Neon. U výroby plakátů zaručujeme nejvyšší možnou kvalitu a nízkou cenu.

  • Množstevní slevy
  • Výroba vlastního plakátu
  • Špičková kvalita za nízkou cenu
Plakáty
Plakáty ECONOMY
Akce

Economy

Nejlevnější tisk plakátů při zachování špičkové kvality. Rozměry od B1 po A2.

Kalkulovat
Plakáty PREMIUM
Akce

Premium

Plakáty s ochrannou povrchovou vrstvou ve formátech B1, A1, B2 a A2.

Kalkulovat
Plakáty NEON
Akce

Neon

Výroba plakátů z výrazných reflexních papírů ve formátech od B1 po A2.

Kalkulovat

Tisk plakátů online – jednoduše, levně a rychle

Ať už plánujete kulturní či sportovní událost, nebo zkrátka chcete upozornit na nějakou zajímavou akci, nechte si vyrobit kvalitní plakáty levně u Point4me. Nejjednodušším způsobem, jak na to, je tisk plakátů online. Z pohodlí domova si tak snadno vyberete, jaký formát, papír nebo barevnost jsou pro vaše účely ideální. Rádi vám vyrobíme kvalitní plakáty za rozumnou cenu.  

Tisk plakátů nabízíme v provedení Economy, Premium a Neon. Plakáty ve variantě Economy vyrábíme na lesklém nebo matném papíře o gramáži 115, 150 nebo 200 g/m2. Jsou bez povrchové úpravy a s jednostranným tiskem.

Plakát Premium je vysoce odolný a kvalitní, jeho povrch je totiž opatřený laminem. Tyto reklamní tiskoviny, které nabízíme ve formátech od B1 po A2, bez problému vydrží i v nepříznivých podmínkách. Plakáty tiskneme jednostranně v plnobarevném nebo černobílém potisku.

Láká vás speciální řada plakátů s černou grafikou na výrazných reflexních papírech? Pak vyberte tisk plakátu v kategorii Neon. Tyto produkty jsou opravdu výrazné a svým zpracováním upoutají na první pohled. Jsou proto vhodné na různé akce. Vyrábíme je bez povrchové úpravy ve formátech B1 až A2 a tiskneme je jednostranně.

Tvorba plakátů online vám zabere opravdu chviličku. V našem konfigurátoru si snadno nastavíte jednotlivé požadavky. A to je vše. Výroba plakátů u Point4me tak může začít!