Formát a rozměr vizitky vytváří správný dojem

Vizitky nikdy nevyjdou z módy. Patří k firemní kultuře, a i v současné době je správně zvolená vizitka ze zajímavého materiálu tím, čím se můžete odlišit od konkurence. Jak na tvorbu vizitek online? Poradíme vám.

Tisk vizitek online nikdy nebyl jednodušší. Díky našemu eshopu point4me si můžete vybrat přesně to, co potřebujete. Umíme vyrobit vizitky v prémiovém provedení, na speciální grafické papíry, s parciálním 2D lakem i kulatými rohy. Díky špičkovým technologiím, kterými disponujeme, jsme připraveni splnit každé vaše přání, a to v top kvalitě, velmi rychle a za super cenu.

Premium, Exclusive nebo Parciální 2D lak?

Vyberte si pro své vizitky přesně to, co potřebujete. Díky novým technologiím můžete na formát vizitky umístit kromě jména, funkce a kontaktů také QR kód, díky němuž se kontakty načtou přímo do chytrého telefonu nebo zprostředkují link na váš web. Nejen hezká firemní grafika, ale i použité materiály u vizitek hrají důležitou úlohu. Kvalitní papír a správný ořez udělá dobrý první dojem. Řekněte si o vzorník papíru, pošleme vám jej zdarma.

Vizitky Premium dokážeme vyrobit za nízkou cenu při zachování prémiové kvality. Vybrat si můžete ze dvou velikostí vizitky 90x50 mm nebo 85x55 mm. Papír 350 g/m2 je v lesku i matu, na výběr máte jednostranný i oboustranný plnobarevný tisk a povrchové zušlechtění v matné i lesklé variantě. Kromě klasického ořezu máme v ceně i kulacení rohů.  Tisk vizitek zajistíme už od 50 kusů a bez povrchové úpravy vám je dokážeme dodat až na váš stůl i do 24 hodin.

Vizitky Exclusive mají navíc na výběr ze sedmi typů luxusních materiálů. Víme, že vizitka často dokáže oslovit na první dotek. Struktura papíru se může podobat plátnu, papíry mohou mít hrubou strukturu nebo se podobat recyklovanému papíru. Na druhou stranu nabízíme také luxusní materiály s perleťovým efektem v bílé i šedé variantě.

Vizitky s parciálním 2D lakem zvýrazňují grafické detaily. V tomto případě kombinujeme digitální tisk s jedinečnou injektovou technologií. Tiskneme na papír 350 g/m2 v matu, povrchové zušlechtění dokážeme zařídit na obou stranách vizitky. Záleží jen na tom, s jakým originálním grafickým nápadem na vašich vizitkách přijdete.

Potřebujete vizitky do 24 hodin? Máte je mít

Sháníte firmu, která dokáže rychle a pružně reagovat na vaše tiskové požadavky? Jsme tu pro vás. U vybraných tiskových materiálů včetně dvou formátů vizitek umíme zajistit výrobu do 24 hodin. Tisk už od 50 kusů, ořez na požadovaný formát a možnost osobního vyzvednutí najdete v naší nabídce. Více o naší službě Vizitky overnight.

Potřebujete poradit?

Nevíte si rady s tiskem nebo materiálem? Nevadí. Stačí kontaktovat náš tým tiskařských specialistů. Na e-mailu, telefonu nebo chatu jsme pro vás každý pracovní den. Jsme tu pro vás.

Sdílejte článek dál

Další články

Co byste měli vědět o vazbě V2?

Co byste měli vědět o vazbě V2?

Lepená vazba V2 je jako stvořená pro různé typy publikací. Od katalogů až po učebnice a knihy. Poradíme vám, na co si dát při jejím výběru pozor, jak rozsáhlou...
Otevřít článek Co byste měli vědět o vazbě V2?