Tisk firemního kalendáře

Hledáte praktický firemní dárek, kterým zaujmete potenciální klienty a pravidelně se jim budete připomínat? Vsaďte na firemní kalendáře. Máme pro vás nejrůznější varianty.

Na kvalitní tisk a levnou výrobu kalendářů jsme opravdoví experti. Ročně naše tiskárna POINT CZ vyrobí přes devět milionů kalendářů zákazníkům a nakladatelstvím po celé Evropě. Díky našemu velkokapacitnímu kalendářovému centru v Jedovnicích vám dokážeme vyrobit jakýkoliv typ kalendáře v podobě, jakou potřebujete a v nákladu, jaký si zvolíte. Perfektní tisk, skvělá knihařská práce a garance výsledného produktu, to je to, co nás liší od konkurence. Špičkové tiskařské stroje nám umožňují reagovat na jakoukoliv poptávku a vyrobit kalendáře velmi rychle, kvalitně a za bezkonkurenční cenu.

Perfektní design a velký formát? Není problém

Tisk firemních kalendářů prošel v posledních letech výraznou proměnou. Firmy kladou důraz na luxusní design, kvalitu tisku i použitého materiálu a špičkové povrchové úpravy. Oblíbené jsou především velké formáty nástěnného kalendáře. Samotný kalendář se tak často stává zároveň produktovým katalogem, fundraisingovým nástrojem i perfektním reklamním dárkem. Díky nízké ceně a možnosti výroby už od jednoho kusu si ho mohou dovolit i start-upy a začínající firmy.

Nástěnný nebo stolní?

Samotná výroba kalendářů se liší velikostí a variantami využití. Nástěnné kalendáře pro firmy vyrábíme ve velikostech A3 a A4, různě orientované a s pevnou kroužkovou vazbou v různých barvách. Důraz klademe na papír ve vysoké gramáži a dokonalé knihařské zpracování.

Stolní kalendáře týdenní se hodí pro pravidelné plánování. V e-shopu point4me profi můžete výrobu stolních kalendářů jednoduše objednat ve dvou velikostech s kroužkovou vazbou v různých barvách.

Buďte jedineční

Máte individuální požadavky na velikost kalendáře, materiál, povrchovou úpravu nebo design? Není problém. Umíme zajistit prakticky jakoukoliv výrobu kalendářů s kroužkovou vazbou, plánovací měsíční kalendáře, ale i diáře a bloky. Vaše fantazie a potřeby nemají u nás žádné omezení, požádejte nás o tisk na míru.

Vytvořte si firemní fotokalendář sami

Pokud nechcete utrácet za grafické zpracování kalendáře nebo si chcete vytvořit kalendář sami ze svých fotografií, máme pro vás řešení. Tím je e-shop point4me easy. E-shop je založený na online editoru, do kterého stačí jen vložit fotografie a vytvořit si vlastní design kalendáře.

Správný čas na výrobu firemního kalendáře? Teď

Skutečné kalendářové období začíná už na přelomu léta. Pokud chcete mít firemní dárky připraveny včas, je dobré začít s předstihem. Naši tiskařští specialisté vám pomůžou s každým vaším požadavkem. Obraťte se na nás. Za vaši spokojenost ručíme.

Sdílejte článek dál

Další články

Co byste měli vědět o vazbě V2?

Co byste měli vědět o vazbě V2?

Lepená vazba V2 je jako stvořená pro různé typy publikací. Od katalogů až po učebnice a knihy. Poradíme vám, na co si dát při jejím výběru pozor, jak rozsáhlou...
Otevřít článek Co byste měli vědět o vazbě V2?