0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Špičkové plakáty - bezkonkurenční cena i kvalita

10. 07. 2017
Špičkové plakáty - bezkonkurenční cena i kvalita

Plakáty stále mají své místo v rámci propagace akcí. Tiskněte je u nás v té nejvyšší kvalitě a přečtěte si také něco o přípravě podkladů pro co nejlepší výsledek.

V době online reklamy a propagace akcí mají plakáty stále své místo v marketingu a patří mezi nejběžnější formu, kterou můžete informovat o konání festivalů, trhů, koncertů nebo party. To, jak kvalitně bude plakát zpracován, záleží na tiskárně, ale také na podkladech, které jsou dodány k vytisknutí. Jak se tedy vyhnout chybám a materiály připravit tak, aby výsledný vzhled plakátů byl profesionální? 

Grafik 

I když si spousta pořadatelů akcí myslí, že může ušetřit a grafiku plakátů si vytvořit sama, často je na výsledku vidět, že plakát nebyl zpracován odborníkem. Nejde pouze o vizuální část, kvalitu obrázků a zvolený font, ale právě i o připravení grafiky tak, aby byla v co nejlepší tiskové kvalitě. Proto doporučujeme spolupráci se šikovným a prověřeným grafikem, který vám ušetří spoustu času a nervů. 

Fotky a autorská práva

S prvním bodem souvisí i pořízení fotografií v rámci platného práva. Spousta lidí si obrázky volně stahuje z internetu a ani netuší, že porušuje autorská práva. Přitom fotobanky nabízí skvělé obrázky ve výborné kvalitě za pár korun. Na velké plakáty nedoporučujeme fotografie pořízené vlastním fotoaparátem - rozlišení většinou na velkoformátový tisk nestačí a výsledek nevypadá dobře. V případě spolupráce s grafikem tato starost taktéž odpadá.

Online tiskárna, která tiskne levně

Posledním krokem ke špičkovému plakátu je pak samozřejmě samotný tisk. U nás v Point4me tiskneme plakáty Economy, Premium i Neon, a to v různých formátech. Nemáme však problém s jakýmkoliv individuální přáním, které můžete zadat do našeho formuláře

V červenci navíc můžete při tisku plakátů využít speciální 10% slevu. Více informací o ní se dočtete v našem dalším blogovém příspěvku

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.