0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Jak se dá zajímavě využít 3D lak

26. 01. 2016
Jak se dá zajímavě využít 3D lak

Před časem jsme si vysvětlovali základní princip tisku s 3D plastickým efektem. Dnes bychom Vám rádi ukázali několik zajímavých příkladů použití.

 

Nejprve je dobré si říct, že se vždy nemusí jednat jen o designový prvek, jakým jsou například kapky vody na listech, které Vás spolehlivě přinutí je zkusit utřít nebo basketbalový míč, na který si musíte sáhnout.


3D lak může fungovat i jako bezpečnostní prvek.

Organizujete společenskou nebo sportovní akci a nevíte, jak efektivně zajistit, aby vstupenky nešly jednoduše padělat? Řešení je jednoduché, použijte 3D reliéfní tisk, který Vám pomůže efektně a levně zabezpečit Vaše tiskoviny prvkem náročným na kopírování. Navíc budou vstupenky i velmi krásné a každý si je snadno zapamatuje!
Každou vstupenku Vám také samozřejmě umíme individuálně očíslovat nebo jiným způsobem personifikovat. 3D lak vypadá výborně i na plakátech nebo kalendářích


Potřebujete vytisknout vizitku, svatební oznámení nebo pozvánku na výjimečnou událost? 

Provádíte certifikaci Vašich obchodních partnerů? Chcete mít luxusní sportovní diplomy?
Pro tisk takových cenin je 3D technologie opravdu úžasná!


Obaly, krabičky. 

Všichni víme, že obal je to, co prodává. Právě pokud tento nečekaný hmatatelný 3D detail přidáte na obal zboží, výrazně tím zvýšíte jeho prodejnost a povědomí.

Budujte svoji image.

Správným použitím 3D laku na vašich firemních tiskovinách okamžitě zaujmete svoje obchodní partnery a zákazníky. Ať už se jedná o stylově navrženou firemní vizitku, zajímavě upravený propagační leták nebo třeba titulní stránku Vaší výroční zprávy. Nebojte se být kreativní, o zbytek se už postaráme my.

Plastické samolepky

Použití 3D laku dokáže udělat z běžné samolepky opravdu stylovou záležitost. 
Vyzkoušejte si, jak bude vypadat například Vaše logo, pokud ho necháte „vyrůst“ do prostoru. 
Zajímavá je také aplikace různých plastických reliéfů, které zaujmou nejen na samolepkách.


Napadl vás nějaké praktický příklad, kde by se vám 3D lak mohl hodit? Zadejte poptávku nebo nám zavolejte a my Vám rádi poradíme, jak začít.

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.