Jak na svatební jmenovky?

Svatba už se blíží! Přemýšlíte, co všechno je ještě třeba zařídit? Rozhodně byste neměli zapomenout na svatební jmenovky. Proč je vlastně nechat vyrobit, kam je umístit, nebo jak popsat jmenovky na svatební stůl? Nejen to vám prozradíme v našem článku.

Proč vyrobit jmenovky na svatbu?

Svatební jmenovky jsou výborným pomocníkem především při svatební hostině. Díky nim se totiž hosté usadí podle zasedacího pořádku a neobsadí místo někomu jinému. Kromě toho budou také všichni hosté vědět, které pití je jejich. A po tanci se tak snadno vrátí ke svému místu. Jmenovky na svatební stůl vám tak pomohou vyhnout se případným zmatkům. Vše budete mít perfektně zorganizované a budete si moci užít váš den D bez zbytečných starostí.

Svatební jmenovky na stůl však ocení vaši hosté nejen u zasedacího pořádku, ale také například při seznamování. Nebudou se tak muset ptát, kdo je kdo. 

Kam umístit svatební jmenovky? 

Nejlepším řešením je umístit svatební jmenovky na stůl. Kartičky mohou ležet buď přímo na něm, nebo je můžete vložit do naříznutých dřevěných špalíčků nebo korkových špuntů, kovových držáků nebo třeba na talíře. Jmenovky na svatbu můžete ovšem připevnit i na ubrousek, nebo zapíchnout pomocí párátka do makronek, čokoládových bonbonů, nebo třeba muffinů.

Pokud nechcete umístit jmenovky na svatební stůl, můžete kartičky připevnit na židle, nebo papírky se jménem připnout na oblečení pomocí kolíčku nebo špendlíku. Musíte si však dávat pozor, abyste hostům slavnostní oděv neponičili.  

Jak popsat jmenovky na svatební stůl?

Svatební jmenovky můžete sladit s designem svatebního oznámení. Kartičky si můžete popsat buď sami, nebo je nechat natisknout. V tiskárně si můžete vybrat z různých variant a barev písma. Zvolit si také můžete libovolnou tloušťku papíru, ale také tvar kartiček. Můžete také popustit uzdu své fantazii a vytvořit originální jmenovky na svatební stůl, které si hosté budou moci schovat i na památku.

Kde tisknout jmenovky na svatbu?

Svatební jmenovky na stůl by u slavnostní tabule rozhodně neměly chybět. Na jejich výrobě si proto dejte záležet. V Point4me vám kartičky vytiskneme ve špičkové kvalitě a za skvělou cenu.

Kromě rozměrů či počtu kusů si můžete vybrat také papír se speciální povrchovou úpravou. Pokud si nejste jistí, jaký materiál zvolit, napište nám o vzorník. Rádi vám ho zašleme zdarma. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.

TIP: Tisková data nám vždy dodávejte ve formátu PDF, aby se kartičky vytiskly přesně podle vašich představ.

Nenašli jste na našem webu to, co hledáte? Nebo máte specifické požadavky (nejen) na svatební jmenovky? Ozvěte se nám. Bez problému vám zhotovíme také tisk na míru.

Sdílejte článek dál

Další články

Co byste měli vědět o vazbě V2?

Co byste měli vědět o vazbě V2?

Lepená vazba V2 je jako stvořená pro různé typy publikací. Od katalogů až po učebnice a knihy. Poradíme vám, na co si dát při jejím výběru pozor, jak rozsáhlou...
Otevřít článek Co byste měli vědět o vazbě V2?