0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Akce červenec - plakáty se slevou 10 %

01. 07. 2017
Akce červenec - plakáty se slevou 10 %

S novým měsícem přichází další sleva. Červenec věnujeme plakátům, které můžete od 1. 7. do 31. 7. 2017 objednávat se slevou 10 %.

Point4me vám nabízí tiskoviny za ty nejlepší ceny včetně perfektního servisu. Pokud si z naší bohaté nabídky nevyberete, je tu možnost individuálního zadání poptávky. Spolu s produkty nabízíme i nadstandardní služby jako je OverNight (tisk do druhého dne) nebo DropShipping (zaslání tiskovin vaším jménem třetí osobě).

Plakáty se slevou 10 %

Prázdniny jsou obdobím festivalů, koncertů a dalších open air akcí. Osvědčeným způsobem, jak na ně pozvat návštěvníky, jsou plakáty. V Point4me nabízíme 3 základní typy plakátů - Economy, Premium a Neon, které lze dále specifikovat. Pokud budete mít individuální požadavky, vytvoříme vám nabídku přímo na míru, stačí se nám ozvat prostřednictvím formuláře. Navíc v rámci měsíce července nabízíme na všechny plakáty slevu 10 %. Stačí, když do objednávky zadáte slevový kód - pro plakáty Economy je to "ECONOMY10", pro plakáty Premium "PREMIUM10"  a pro plakáty Neon pak "NEON10"

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.