0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

5 důvodů, proč stále využívat letáky pro reklamu + 1 speciální TIP

20. 06. 2017
5 důvodů, proč stále využívat letáky pro reklamu + 1 speciální TIP

Spousta firem sází na online propagaci svých výrobků i služeb a často zapomínají na klasické metody reklamy. Proto jsme pro vás připravili článek o výhodách offline oslovení potencionálních klientů. Článek pak doplňuje speciální bonus, který osloví vaše klienty přímo a zaujme více než obyčejný leták.

Letákům stále neodzvonilo a stále fungují jako dobrá forma reklamy, která má hned několik výhod. 5 konkrétních argumentů, proč říct letákům ANO, najdete právě v tomto blogu. 

  1. Zacílení - letáky se dají krásně nasměrovat na místo i osoby, které jsou vaší cílovou skupinou. Pokud otevíráte nový bar, obchod nebo salón, informujte o tom ty, kteří se v jeho blízkosti běžně pohybují.
  2. Oslovení - vedle toho, že předáte informace a kontakt, můžete se s lidmi dát do řeči a navázat tak bližší vztah než přes online banner.
  3. Kupón - lidé mají rádi slevy a pokud bude součástí letáku i slevový kupón nebo voucher, zvýší se šance na jeho nevyhození. Je to tedy takové 2 v 1. 
  4. Přínosné informace - další multifunčkním příkladem letáku jsou pozvánky na různé festivaly a slavnosti, které mohou vedle data akce a místa konání obsahovat i program, mapu areálu a prostor pro reklamu sponzorů. Proč takto nezabít více much jednou ranou?
  5. Offline reklama - spousta lidí nepoužívá internet, to ale neznamená, že by nemohli být vašimi klienty nebo zákazníky. Neochuzujte se o potencionální zákazníky jen proto, že online reklama je rychlá, snadná a má široký záběr. Doplňte ji takto offline a záběr ještě rozšiřte.

SPECIÁLNÍ TIP - personalizujte a zaujměte

Čím konkrétněji oslovíte potencionálního klienta a nabídnete mu službu na míru, tím větší šanci máte na úspěch. Nebojte se být dostatečně kreativní a vymyslete zábavný leták, který zaujme a nezmizí hned v koši. V rámci našich individuálních zakázek vám vytvoříme na míru cokoliv si budete přát, včetně konkrétního oslovení jednotlivých osob. Cena této služby se téměř nelíší od běžného tisku podobné tiskoviny a zároveň je mnohem efektivnější.

 A jak může takový leták/dopis vypadat? Třeba tak, že zákazníkovi přímo ukážete, co může získat. Jako třeba tento rozkládací leták, který nabízí pomoc s pořízením a financováním nového vozidla včetně konkrétního oslovení toho, komu je zaslán. 

 

 

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.