0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Nový Point4me Profi přichází na scénu

29. 10. 2016
Nový Point4me Profi přichází na scénu

Po devíti měsících práce a vývoje spouštíme nový a lepší tiskový portál Point4me Profi. V novém e-shopu najdete spoustu nových uživatelských vymožeností, které využívají nejnovější technologie. Zadávání objednávek tak bude mnohem rychlejší a pohodlnější.

Devět měsíců rostl, vyvíjel se a 31. 10. 2016 spatří světlo světa. O čem mluvíme? O novém a lepším tiskovém portálu Point4me Profi, který nahradí nám všem dobře známé Point4me. Proč tomu tak je? Posledních pár let jsme sbírali zkušenosti, náměty i vaše připomínky, a to proto, abychom vytvořili co nejkomfortnější místo pro vaše objednávky. Výsledkem tohoto snažení je pak nový e-shop, ve kterém vám v několika etapách budeme přinášet nové uživatelské vymoženosti využívající nejmodernějších technologií. Nový e-shop vám tak nabídne pohodlnější a rychlejší zadávání objednávek a spoustu skvělých služeb. Pokud nenajdete, co hledáte, je tu pro vás připraven poptávkový formulář, do kterého můžete zadávat své individuální požadavky. 

Co se změní?

  • Váš starý účet bude převede do nového e-shopu. Pozvánku na nový Profi účet pak dostanete 31. 10. 2016 - v ní najdete odkaz pro nastavení nového hesla.
  • Otevřené projekty nebudou automaticky převedeny do nového systému, ale v případě potřeby vám je pracovníci zákaznického servisu zpřístupní.
  • Tvorba fotokalendářů bude kompletně převedena na e-shop Point4me Easy. Na Point4me Profi se budou do budoucna objednávat pouze kalendáře z vlastních PDF. Rozpracované projekty kalendářů vám rádi převedeme do uživatelského účtu na Easy.

Nový Point4me vyslechl veškeré připomínky, využil nejnovějších technologií a my doufáme, že se díky tomu stane komfortním místem pro vaše nákupy. Vybírejte z našeho širokého sortimentu a objednávejte letáky, plakáty, samolepky, vizitky i brožury v té nejvyšší kvalitě. Vedle špičkových produktů také připomínáme službu OverNight, díky které budete mít svou objednávku na svém stole do druhého dne, a DropShipping, kdy vaším jménem zašleme tiskoviny tomu, komu je má od vás dostat, a to v neoznačeném balení bez loga Point4me. 

Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně přestupu na nový e-shop, pište nám na support@point4me.com nebo volejte na 537 001 537.

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.