Tisk samolepky: Na co se zaměřit?

Samolepky jsou skvělým propagačním materiálem. Můžete je totiž využít pro různé účely – od etiket přes různé štítky až po nálepky do diářů. Tisk samolepky nabízíme v různých rozměrech. Vybrat si také můžete různé povrchové úpravy, které udělají samolepku zajímavější.

Proč vyrobit samolepky?

Tisk na samolepky se skvěle hodí jak pro osobní, tak propagační účely. Samolepku totiž můžete snadno umístit tam, kam potřebujete. Jsou ideálním řešením například pro etikety, různé štítky, ale také klasické samolepky, které můžete nalepit například do diářů, na krabice, sklenice, balíčky a další reklamní materiály.  

Výroba samolepky: různé formáty i povrchové úpravy

Tisk samolepky je možný v různých obdélníkových formátech – DL, A4, A5, A6 nebo A7. Potřebujete samolepky v jiném formátu? V Point4me vám je rádi vyrobíme na míru. 

Při výrobě jakýkoliv tiskovin je důležitá gramáž papíru. A to platí také u samolepek. Samolepky tiskneme na papír s parametry 80 g/m² s celkovou gramáží 180 g/m², a to včetně podkladu.

Samolepky – výroba v lesku i matu

Samolepky vyrábíme v lesklém nebo matném provedení. Lesklé samolepky mají živější barvy. U matné varianty se zase vyhnete případným odleskům.

Samolepky vyrábíme také s povrchovým zušlechtěním. Na výběr máte lesklé nebo matné lamino. A jaké jsou jeho výhody? Laminovaná samolepka má delší životnost než nelaminovaná. S tím se také pojí i větší odolnost samolepky. Pokud se tedy chystáte například na výrobu firemních samolepek, doporučujeme zvolit variantu s touto úpravou.

Výhodou papírových samolepek je to, že mají na zadní straně split. Díky této vychytávce oddělíte samolepky snadno a rychle od jejich podkladu.

Tisk samolepky už od jednoho kusu

Potřebujete poradit s výběrem správného formátu, materiálu nebo povrchového zušlechtění? Ozvěte se nám

A ať už chcete vyrobit pár samolepek, nebo potřebujete celou krabici, v Point4me vám je rádi zhotovíme.

Sdílejte článek dál

Další články

Co byste měli vědět o vazbě V2?

Co byste měli vědět o vazbě V2?

Lepená vazba V2 je jako stvořená pro různé typy publikací. Od katalogů až po učebnice a knihy. Poradíme vám, na co si dát při jejím výběru pozor, jak rozsáhlou...
Otevřít článek Co byste měli vědět o vazbě V2?