0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Levný tisk pro obecní a městské úřady

10. 05. 2017
Levný tisk pro obecní a městské úřady

Dobře známe potřeby obecních a městských úřadů a celý náš objednávkový systém je nastaven tak, aby jim maximálně zjednodušil a zrychlil proces výběru a zadávání tiskových zakázek.

Chcete ušetřit a mít při tom méně starostí? Snadná pomoc! Přenechejte nám vaše starosti s tiskem obecních zpravodajů, pohlednic, plakátů, vstupenek, kalendářů, letáčků, samolepek, vizitek nebo jakýchkoliv jiných tiskovin.

Díky našim 25letým zkušenostem a špičkovému technologickému vybavení, tiskneme určitě kvalitněji, rychleji a levněji, než je schopna většina naší konkurence, případně vy sami. 

Mimořádná nabídka květen, červen 2017 – sleva 25 %

Pro všechny zákazníky ze státní správy nabízíme do 30. 6. 2017 mimořádnou slevu 25 % na první zakázku!

Stačí kontaktovat naše kolegy na zákaznickém servisu support@point4me.com, kteří už vám ochotně poradí, jak postupovat při zadávání zakázky a jak uplatnit slevu 25 %.

Proč dokážeme být nejlevnější?

  • U nás platíte pouze za tisk, neboť základní administraci si díky automatizovanému systému online kalkulací a zadávání objednávek provádíte sami. Tato úspora se projeví zejména u menších zakázek, kde podíl nákladů na administrativu takové zakázky může dosáhnout až 30 % hodnoty tiskoviny, a to u nás díky “samoobsluze” odpadá. V případě jakýchkoliv nejasností jsou vám samozřejmě k dispozici naši pracovníci na online chatu, mailu nebo telefonu.
  • Používáme nejmodernější tiskové stroje (digitální i ofsetové), které dokážeme optimálně zkombinovat tak, aby při dodržení maximální kvality tiskovin byl proces tisku co nejefektivnější a tím pádem i nejlevnější. U nás můžete tedy bez starostí tisknout od jednoho do milionu kusů!

Co umíme vyrobit?

V naší základní nabídce jsou všechny tiskoviny, které obecní a městské úřady běžně používají. Většina z nich je k dispozici v naší online nabídce, další vám rádi individuálně naceníme. Stačí napsat váš požadavek na support@point4me.com nebo zavolat na +420 537 001 537.

Běžně vyrábíme :

Letáky – výběr ze širokého rozsahu formátů a materiálů.

Plakáty – nabízíme mnoho typů až do formátu A1.

Pohlednice – můžete si snadno sami vytvořit v našem grafickém editoru.

Samolepky

Kalendáře – velké cenové zvýhodnění pro vícekusové objednávky.

Brožury

Obecní zpravodaje, časopisy

Vstupenky

Fotoknihy

Personalizované tisky – každý vytištěný kus může obsahovat unikátní informaci, kód či jméno.

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.