Pohlednice: Vyberte si favorita!

S opětovným boomem turistiky v Čechách nyní po pandemii výrazně vzrostla poptávka po výrobě pohlednic. Využívají ji nejen města a turistická informační centra, ale také hotely, restaurace, bary i samotné firmy. Pokud patříte mezi ně, určitě vás zajímá, jak na výrobu pohlednic.

Jednoduše, rychle a za super cenu: tak by v ideálním případě měl tisk pohlednic vypadat. My v point4me máme s nejrůznějšími formáty pohlednic bohaté zkušenosti. Však také pravidelně tiskneme různé rozměry pohlednic pro několik státních institucí i měst. Pokud jste dosud žádné pohlednice netiskli, rádi vám s tím pomůžeme.

Jak na výrobu pohlednic

Prvním krokem je výběr vhodného formátu. K dispozici máte rozměry A5, A6, DL. Pokud vám běžné formáty nevyhovují, můžete si zvolit i variantu vlastního formátu pohlednice a zadat její přesný rozměr v milimetrech. V dalších krocích je možné si vybrat barevnost stran a finální zušlechtění povrchu pohlednice. Následuje volba počtu kusů. Samozřejmě platí, že čím vyšší je náklad, tím levnější bude cena za kus. V našem kalkulátoru si snadno srovnáte ceny jakéhokoliv počtu pohlednic, to vše online v reálném čase.

Potřebujete pohlednice ihned? Jsme vám k službám

Hledáte někoho, kdo vám vytiskne karty nebo pohlednice přes noc? I v tomto případě vám dokážeme pomoci. Zajistíme pro vás online tisk pohlednic formátu A5 až DL o gramáži 300 g/m2 bez povrchového zušlechtění do 24 hodin. Stačí jen objednat si naši službu tisk karet overnight.

 

Pohlednice na pobočky v rámci jedné objednávky? Umíme!

Našim zákazníkům nově nabízíme také možnost rozdělit expedici jedné objednávky na různá místa. Díky tomu ušetříte spoustu času, peněz a nemusíte se starat o dopravu. Jednoduše stačí při volbě dopravy a platby rozdělit objednávku do příslušného počtu zásilek, zadat adresy a počty kusů. O vše ostatní se postaráme my. Podrobněji se o této naší službě dozvíte v sekci rozdělená expedice.

Hledáte individuální produkt a přístup? Kontaktujte nás

Máte individuální požadavky na velikost, formát, povrchovou úpravu, materiál nebo design pohlednice? Umíme zajistit prakticky jakoukoliv výrobu a tisk pohlednic. Díky našim dlouholetým zkušenostem s tiskem jsme opravdoví specialisté v oboru. Disponujeme špičkovou technologií, materiálem i sklady, takže dokážeme vyrobit i velké náklady bez čekání a v top kvalitě. Vaše požadavky nemají point4me žádné omezení, stačí nám říct o tisk na míru.

Sdílejte článek dál

Další články