Vytvoření rozdělené expedice

Video návody k rozdělené expedici naleznete zde.

PŘEJMENOVÁNÍ PRODUKTŮ V KOŠÍKU

Kliknete na ikonu tužky, přejmenujete položky. Přehledné, jasně čitelné, co k čemu patří, i v případě dotisku.

VYTVOŘENÍ A POJMENOVÁNÍ ZÁSILEK

Objednané tiskoviny můžete jednoduše odeslat na více adres, tlačítko „ROZDĚLIT“. Přes odkaz „Přidat další řádek dělení“ můžete tiskovinu rozdělit do dalších zásilek. V celkovém výpisu lze jednotlivě pojmenovat.

PŘIDÁNÍ TISKOVINY DO ZÁSILKY

Klinete na tlačítko „ROZDĚLIT“. Napíšete počet kusů, přiřadíte ho do již existující zásilky, nebo vytvoříte novou, potvrdíte tlačítkem „ROZDĚLIT“.

ZMĚNA MNOŽSTVÍ V ZÁSILCE

Zvolíte si zásilku, u které chcete množství změnit a kliknete na tlačítko „ROZDĚLIT“.  Doplníte počet kusů, vyberete existující zásilku nebo vytvoříte novou přes odkaz „Přidat další řádek dělení“ a potvrdíte tlačítkem „ROZDĚLIT“.

ODSTRANĚNÍ TISKOVINY ZE ZÁSILKY, NEBO SPOJENÍ ZÁSILEK

Kliknete na ikonu pro „posun objektu“ s tiskovinou, kterou chcete ze zásilky odstranit a přetáhnete ji do zvýrazněného pole s textem „Přetáhněte položku pro přidání další zásilky“ u zásilky, kterou chcete zachovat. Množství se vám automaticky upraví.

VÝBĚR DOPRAVY

Kliknete na „ZVOLIT METODU DOPRAVY“ a vyberete si typ dopravy u každé zvlášť.

VOLBA TERMÍNŮ EXPEDICE

Kliknete na ikonu tužky u data expedice si vyberete termín předání zásilky dopravci, u každé zvlášť. Nejdřívější datum odeslání se bude vždy řídit podle nejdéle vyráběné tiskoviny ze zásilky.