0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Partnerský program

Point4me je profesionálem a špičkou ve svém oboru. S využitím nejnovějších technologií nabízíme tisk kalendářů, vizitek, letáků, brožur, plakátů, pohlednic i novoročenek. Máme jak Profi sekci pro odborníky, tak sekci Easy s grafickými předlohami. Mezi naše služby patří i dropshipping (zaslání tisku vaším jménem) a OverNight print (tisk do druhého dne).

Pokud chcete našich služeb využívat pravidelně, zaregistrujte se do našeho věrnostního programu. Tam na vás čekají výhodné ceny, odměny i individuální přístup – společně si domluvíme podmínky spolupráce tak, aby vyhovovaly oběma stranám.

Tisknete-li ve velkém, rozhodně partnerského programu využijte a snižte si tak své náklady. Spolupracujte s jedničkou na trhu – Point4me a přidejte se k našim spojeným zákazníkům.

Spokojení zákazníci

Chtěl bych Vám a vaší společnosti poděkovat za velmi vřelou nabídku vašeho partnerského programu. Moc si toho cením a vážím. Váš systém je skutečně bezkonkurenční a popravdě musím přiznat, že když jsem objevil, jak perfektně funguje, tak jsem ani nevěřil, že jsem v ČR. Skutečně klobouk dolů a přání, jen tak dál. Výhodou jsou však vaše ceny, které hráli velkou roli v objednávkách, které jsem u vás již uskutečnil. Jste nejlepší!

Radek Weigl

Co partnerstvím získáte?

  1. Odměny v rámci motivačního provizního systému
  2. Provize z objednávek vašich klientů
  3. Možnost výroby tiskových vzorků ZDARMA
  4. Vzorky nových produktů
  5. Možnost platby na fakturu
  6. Online školení
  7. Workshopy
  8. Podmínky spolupráce na základě individuální dohody

Přihlaste se do svého účtu nebo se zaregistrujte a čerpejte tak výhody našeho partnerského programu.

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.