0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Novinky na e-shopu EASY Point4me za zaváděcí ceny

25. 10. 2017
Novinky na e-shopu EASY Point4me za zaváděcí ceny

Představujeme novinky - jedinečný a luxusní kalendář Exkluziv a tříměsíční plánovací kalendář, oba se speciální slevou 30 %.

Na našem zeleném e-shopu EASY jsme si pro vás připravili hned dva nové produkty - luxusní a jedinečný kalendář EXKLUZIV a tříměsíční plánovací kalendář. Oba kalendáře jsou navíc nyní se slevou 30 %. Jak slevu získat? Čtěte dál!

Kalendář EXKLUZIV je výjimečný tím, že má speciální designový stojan, listy ve formátu A4 a fotografie tištěné na speciální fotopapír E-PHOTO LUSTRE. Vyberte si své oblíbené fotografie, upravte je v našem online editoru a zvolte si barevné provedení stojánku. Na výběr máte ze tří barev - černé, šedé a oranžové. Poté potvrďte objednávku a do ní uvéďte kód voucheru "EXKLUZIV30", díky kterému získáte speciální slevu 30 %

Nově můžete objednávat i tříměsíční plánovací kalendář na rok 2018, a to ve dvou barevných variantách - modré a šedé. Potisk si pak vyberete sami a upravíte ho v online editoru. I na tento kalendář máme speciální slevu 30 %, kterou získáte uvedením kódu "3M30".

Slevy jsou časově omezené a platí pouze na objednávky uskutečněné do 15. 11. 2017. Využijte tedy této akce a vytvořte si originální a praktický kalendář pro nadcházející rok. V případě dotazů se nám ozvěte na e-mail support@point4me.com nebo prostřednictvím telefonu 537 001 537.
 

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.