Dropshipping: Ušetřete na poštovném

Chystáte se na tisk reklamních materiálů pro vaše klienty v Point4me? Využijte dropshipping, díky kterému už nemusíte řešit zbytečné přeposílání balíků. Zakázku totiž rádi odešleme přímo vašemu klientovi. Co je dropshipping, jak celý proces vlastně funguje a jak službu využít, se dozvíte v našem článku.

Jak dropshipping funguje?

Tato služba byla původně určena především pro reklamní agentury a grafiky. V současné době ale dropshipping využívá stále více klientů, a to například pro rozesílání tiskových materiálů na svoje pobočky. Princip je velmi jednoduchý. V systému e-shopu Point4me si vyberete produkt, který chcete tisknout. Ať už jde o letáky, vizitky, samolepky, kalendáře nebo katalogy, zvolíte typ dopravy DPD a aktivujete tlačítko dropshipping. Pak už jen zbývá vybrat adresu, na kterou máme zboží poslat.

Co vidí váš klient nebo pobočka?

Na adresu vašeho klienta poté dorazí balíček označený vaším jménem a adresou, pod kterou jste objednávali v e-shopu Point4me. Váš klient tak nepozná, že jsme zásilku odeslali přímo z naší tiskárny. Naopak to vypadá, jako byste ji poslali přímo vy.

Dropshipping: Služba budoucnosti

Proč nabízíme dropshipping? Víme totiž, že vám usnadní hned několik zásadních věcí. Zrychlí přesun zboží z tiskárny k vašemu klientovi, takže ušetříte čas. Nebudete muset zboží přebalovat, ani shánět přepravní službu a platit za odeslání vašemu klientovi, čímž uspoříte nemalé finanční prostředky. Ale především si ušetříte spoustu zbytečných starostí. Vyzkoušejte naši službu a zapomeňte na zbytečné problémy s přeposíláním zakázky. Zboží se dostane ke klientovi pod vaším jménem, rychle a bez dalších zbytečných nákladů. Na našem e-shopu můžete zaplatit jak kartou online, tak na fakturu.

Další revoluční služby? Jedině v Point4me

Co je dropshipping, už jste se dozvěděli. Víte ale, že to není jediná služba, která vám usnadní práci a ušetří vám starosti? Kromě toho si lze v naší tiskárně objednat také expresní tisk. Vybrané tiskoviny, jako jsou vizitky, letáky a sešívané brožury, tak můžete mít u sebe už do 24 hodin. Pokud hledáte něco speciálního, máme pro vás tisk na míru. Rádi vám zhotovíme tiskoviny v jakémkoliv rozměru, se speciální povrchovou úpravou, ale vyrobíme také požadovaný počet kusů. Tak se nám ozvěte. V případě, že si stále nejste s výběrem jistí, rádi vám pomůžeme v tiskové poradně.

Sdílejte článek dál

Další články