Dropshipping: Už žádné přeposílání balíků. Ušetřete na poštovném.

Zjednodušte si práci. Pokud objednáváte a tisknete u nás pro své klienty, zbavte se zbytečného přeposílání balíků. Vyřešíme to za vás. Naše služba dropshipping zajistí, že tisková zakázka odejde přímo vašemu klientovi s vaší adresou. Chcete vědět, co je to dropshipping a jak funguje v praxi?

Jak to funguje pro vás?

Tato služba byla původně určena především pro reklamní agentury a grafiky. V současné době jí ale využívá stále víc klientů například pro rozesílání tiskových materiálů na svoje pobočky. Princip je velmi jednoduchý. V systému e-shopu Point4me Profi si vyberete produkt, který chcete tisknout. Ať už jde o letáky, vizitky, samolepky, kalendáře nebo katalogy, při doručení zvolíte typ dopravy DPD a aktivujete tlačítko dropshipping. Pak si jen jednoduše vyberete adresu, na kterou máme zboží poslat.

Co vidí váš klient nebo pobočka?

Na adresu vašeho klienta poté dorazí balíček označený vaším jménem a adresou, pod kterou jste objednávali v e-shopu Point4me Profi. Váš klient tím pádem nemůže poznat, že balíček odešel z tiskárny POINT CZ. Pro něj to vypadá, jako byste ho posílali přímo vy.

Dropshipping: Služba budoucnosti

Nabízíme dropshipping, protože víme, že vám usnadní hned několik zásadních věcí. Zrychlí přesun zboží z tiskárny k vašemu klientovi, takže ušetříte čas. Nebudete muset zboží přebalovat, ani shánět přepravní službu a platit za doslání zboží vašemu klientovi, čímž ušetříte nemalé finanční prostředky. Ale především si ušetříte spoustu zbytečných starostí. Vyzkoušejte náš dropshipping a zapomeňte na zbytečné problémy s přeposíláním zakázky. Zboží se dostane ke klientovi pod vaším jménem, rychle a bez dalších zbytečných nákladů.

Další revoluční služby? Jedině v POINT CZ

Dropshipping však není jediná služba, která vám usnadní práci a ušetří vám starosti. Máme pro vás expresní tisk, díky kterému můžete mít některé vybrané tiskoviny jako jsou vizitky, letáky a sešívané brožury už do 24 hodin. Pokud hledáte něco speciálního, máme pro vás tisk na míru. Dokážeme pro vás vyrobit jakýkoliv rozměr, udělat povrchovou úpravu na přání nebo se vám přizpůsobit v počtu kusů. Stačí nás jen kontaktovat. A pokud si zkrátka nevíte rady, je vám k dispozici naše tisková poradna, kde vám s čímkoliv rádi pomůžeme.

Sdílejte článek dál

Další články