0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Vizitky Point4me – nejlepší vizitky na trhu

14. 03. 2017
Vizitky Point4me – nejlepší vizitky na trhu

Profesionální a kvalitní práce se skrývá v detailech a chyby často odhalíme až při bedlivém srovnání. Co se stalo, když jsme vedle sebe položili dvě vizitky, z toho jedna z nich byla vytisknuta v copy centru a ta druhá v Point4me?

 

V Point4me jsme na naši práci pyšní a jsme rádi, když nám (třeba i náhodné) porovnání ukáže, že pro to máme i důvod. Na stole se nám totiž potkaly dvě vizitky a jen jedna byla tisknuta u nás. Hned na první pohled jsme viděli rozdíly v barevnosti. Odstín oranžové barvy na rubu vizitky od Point4me byl výraznější a sytější. Na líci naopak zářila bílá barva, která krásně kontrastovala s textem i logem. Point4me vizitka tedy působila čistějším a profesionálnějším dojmem.

Co se týče materiálů, při tisku vizitek využíváme laminaci povrchu, a to z prostého důvodu – papír je pak odolnější a déle vydrží. U vizitky z copy centra můžete vidět „odrbané“ okraje, které opět kazí celkový dojem z vizitky.

Vizitky u Point4me mají navíc skvělou cenu - 1 Kč za kus a v případě oboustranného potisku je pak cena 1,50 Kč. I tady tedy nemá Point4me konkurenci a jasně je vidět, že za příznivou cenu získáte vysokou kvalitu. Vybírat můžete z vizitek PREMIUM, EXCLUSIVE nebo vizitek s parciálním lakem. Také pro vás připravujeme několik novinek a využijeme i speciální 3D lak, o kterém jsem již psali. 

Pokud jste tedy váhali, kde tisknout své vizitky, máte tu jasné srovnání. Na vaše objednávky se už moc těšíme! :-)

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.