0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Akce květen 2017 - praktický dárek ke každé objednávce

Tisknout na Point4me se dnes vyplatí dvojnásobně! Spolu se špičkovou kvalitou tisku za bezkonkurenční  ceny můžete od nás nyní obdržet navíc také hodnotný dárek. 

Do 31. května 2017 dostanete ke každé objednávce  dárek - licenci na používání špičkové internetové ochrany SAFE (3 zařízení/6 měsíců)od finské společnosti  F-Secure v hodnotě 599 Kč zdarma. Nutnou podmínkou k získání této licence je uvedení  hesla „SAFE“ do poznámky ke konkrétní objednávce. Nabídka se vztahuje jak na všechny online objednávky, tak i na offline zakázky.                                                                                                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

ČÍM VÁM  APLIKACE SAFE BUDE UŽITEČNÁ? 

Tato licence F-Secure SAFE vám spolehlivě ochrání  3 různá  zařízení po  dobu 6 měsíců. 

OCHRANA PŘED VIRY 

F-Secure SAFE pomáhá ochránit vaše zařízení před viry a škodlivými aplikacemi. Nejrychleji reaguje na hrozby – kdykoli je rozpoznána nová hrozba, jste mezi prvními chráněnými.

CHYTRÉ ZABEZPEČENÍ MŮŽE BÝT SNADNÉ

Jednoduše ochraňte všechna svá zařízení a spravujte poskytované služby díky jednomu lehce ovladatelnému My SAFE web portálu. Chraňte i svou rodinu a přátele.

 

OCHRANA PROHLÍŽEČE & BANKOVNICTVÍ

Ochrana prohlížeče umožňuje bezpečný pohyb na internetu. Díky ochraně bankovnictví pak nejsou ohroženy vaše peníze ani online transakce.

RODIČOVSKÁ KONTROLA

Díky SAFE se mohou vaše děti bezpečně pohybovat na internetu. Nebezpečné stránky budou blokovány a výsledky vyhledávání filtrovány. Profily můžete pak přizpůsobit každému členu rodiny dle potřeb. 

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.