0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Akce květen 2017 - praktický dárek ke každé objednávce

25. 04. 2017
Akce květen 2017 - praktický dárek ke každé objednávce

Vždy nás potěší, když jste vy, naši zákazníci, spokojení a pravidelně se k nám vracíte. A protože vám za to chceme poděkovat, máme tu pro vás malé překvapení – dárek!

Tisknout na Point4me se dnes vyplatí dvojnásobně! Spolu se špičkovou kvalitou tisku za bezkonkurenční ceny můžete od nás nyní obdržet navíc také hodnotný dárek. Nabídka platí na všechny produkty od vizitek přes letáky až ke kalendářům

Do 31. května 2017 dostanete ke každé objednávce dárek - licenci na používání špičkové internetové ochrany SAFE (3 zařízení/6 měsíců)od finské společnosti  F-Secure v hodnotě 599 Kč zdarma. Nutnou podmínkou k získání této licence je uvedení  hesla „SAFE“ do poznámky ke konkrétní objednávce. Nabídka se vztahuje jak na všechny online objednávky, tak i na offline zakázky. Pokud nenajdete produkt, který hledáte, využijte našeho poptávkového formuláře a zadejte nám své požadavky.                                                                                                                                                        

 

 

 

 

 

 

 

 

ČÍM VÁM  APLIKACE SAFE BUDE UŽITEČNÁ? 

 • NEJLEPŠÍ OCHRANA PRO POTŘEBY DNEŠKA - F-Secure SAFE je navržen tak, aby vám dal konkrétní informace o tom, jak vás chrání. I když neužíváte SAFE aktivně, tak on sám stále pracuje na tom, abyste měli tu nejlepší ochranu.
   
 • CHYTRÉ ZABEZPEČENÍ MŮŽE BÝT JEDNODUCHÉ - přes velké množství bezpečnostních vlastností jako je například ochrana před viry a ochrana prohlížení, je vše jednoduché a intuitivní.
   
 • ZŮSTAŇTE V BEZPEČÍ SPOLEČNĚ - online bezpečnost může být komplikovaná a časově náročná – zejména, pokud chcete chránit více osob, přičemž každá má své zařízení. F-Secure SAFE udržuje vás i vaše blízké v bezpečí.
   
 • OCHRAŇTE ONLINE CELOU SVOU RODINU - F-Secure SAFE vám umožní nastavit správné hranice a dohlédnout na bezpečí celé vaší rodiny.

Tato licence F-Secure SAFE vám spolehlivě ochrání  3 různá  zařízení po  dobu 6 měsíců. 

OCHRANA PŘED VIRY 

F-Secure SAFE pomáhá ochránit vaše zařízení před viry a škodlivými aplikacemi. Nejrychleji reaguje na hrozby – kdykoli je rozpoznána nová hrozba, jste mezi prvními chráněnými.

CHYTRÉ ZABEZPEČENÍ MŮŽE BÝT SNADNÉ

Jednoduše ochraňte všechna svá zařízení a spravujte poskytované služby díky jednomu lehce ovladatelnému My SAFE web portálu. Chraňte i svou rodinu a přátele.

 

OCHRANA PROHLÍŽEČE & BANKOVNICTVÍ

Ochrana prohlížeče umožňuje bezpečný pohyb na internetu. Díky ochraně bankovnictví pak nejsou ohroženy vaše peníze ani online transakce.

RODIČOVSKÁ KONTROLA

Díky SAFE se mohou vaše děti bezpečně pohybovat na internetu. Nebezpečné stránky budou blokovány a výsledky vyhledávání filtrovány. Profily můžete pak přizpůsobit každému členu rodiny dle potřeb. 

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.