0,00 Kč

Nemáte v košíku žádné zboží

Akce červen 2017 - sleva 10 % na pohlednice

31. 05. 2017
Akce červen 2017 - sleva 10 % na pohlednice

Každý měsíc máme pro své zákazníky připravenou speciální akční cenu na jeden z produktů naší nabídky. Červen je měsícem pohlednic, které můžete od 1. - 30. 6. 2017 objednávat s 10% slevou.

Point4me vám nabízí široký sortiment tiskovin za skvělé ceny. Z naší nabídky si můžete vybírat mezi vizitkami, plakáty, letáky, brožurami, kartami, pohlednicemi, kalendáři nebo samolepkami. Vedle skvělých produktů tu máme i speciální služby jako je OverNight (doručení tiskovin do druhého dne po objednání) nebo DropShipping (zaslání vašich tiskovin vaším jménem třetí osobě).

Pohlednice se slevou 10 %

A protože si svých zákazníků vážíme, každý měsíc pro ně máme připravenou speciální akci na jeden druh tiskovin. Pro měsíc červen jsme pro vás vybrali pohlednice, které budete mít o 10 % levnější. Stačí, když do objednávky zadáte kód "POHLEDNICE10". Tato akční nabídka platí jak pro online objednávky, tak pro ty offline zadané. Máte-li speciální přání, napište na naši zákaznickou podporu nebo své požadavky vyplňte do poptávkového formuláře. Na míru vám tak připravíme nabídku, která vám bude vyhovovat. 

Mapa stránek | Copyright © POINT CZ, s.r.o.